Okiennice aluminiowe

Zapytanie ofertowe

Witaj

Nasze produkty

Okiennice otwierane

Tradycyjne chroniące przede wszystkim przed nadmiernym nasłonecznieniem

Okiennice przesuwne

Doskonałe do realizacji nowatorskich wizji architektonicznych

Okiennice składane

Skrzydła przesuwają się na prowadnicach i składają na jedną lub dwie strony

O nas

FHU Alkazar – Szeroki wybór okiennic aluminiowych

Początki działalności naszej firmy – FHU ALKAZAR- sięgają 1993r, kiedy to rozpoczęliśmy dystrybucję okien PCV. Z czasem rozszerzyliśmy ją o okna drewniane, rolety aluminiowe zewnętrzne i wrota garażowe.

W roku 2006 postanowiliśmy rozpocząć produkcję rolet zewnętrznych, co okazało się bardzo dobrą decyzją; na tyle udaną, że w roku 2011 mieliśmy szansę rozszerzyć naszą działalność o produkcję okiennic aluminiowych, których bazą są kształtowniki aluminiowe o dużej sztywności. Obecnie produkcja okiennic aluminiowych jest główną dziedziną naszej działalności. Odbiorcami naszych wyrobów są klienci indywidualni oraz firmy z Niemiec, Francji, Włoch, Szwajcarii i oczywiście Polski.

Naszym głównym priorytetem jest zawsze zadowolenie Klientów. Z tego też powodu służymy profesjonalnym doradztwem na wszystkich płaszczyznach naszych realizacji. Zawsze proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania systemowe i techniczne, które pomogą Państwu w podjęciu trafnych decyzji. Oferujemy Państwu tylko profesjonalne produkty o sprawdzonej i udowodnionej jakości.

Zachęcamy do zainteresowania się naszą ofertą, która jest bardzo wszechstronna. Produkujemy każdy rodzaj okiennic – od dekoracyjnych poprzez tradycyjnie otwierane do technicznie skomplikowanych okiennic przesuwnych na 1, 2 lub 3 szynach.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji i sprzedaży okiennic aluminiowych, staramy się zawsze służyć wszystkim naszym klientom profesjonalnym wsparciem na każdym etapie współpracy. Oferujemy kompleksową pomoc i doradztwo przy wyborze najkorzystniejszych rozwiązań.

Zachęcamy zarówno klientów indywidualnych jak i architektów, inwestorów, firmy handlowe i montażowe do kontaktu z naszą firmą w celu wybrania właściwych rozwiązań zarówno pod względem technicznym jak i ekonomicznym.

Jesteśmy laureatami nagrody Diament Stolarki 2014 i 2015

Nasze realizacje

Polska, Niemcy, Francja, UK – właśnie tam znajdziecie nasze okiennice

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z namiFHU Alkazar ul. Bobrowa 69

99-420 Łyszkowice, Polska NIP 726-00-18-934

+48 509 035 975

+48 508 273 154