Szeroki wybór okiennic

Zapytanie ofertowe

Okiennice

Otwierane, przesuwne, składane

Zdjęcie okiennice otwierane

Okiennice otwierane


Z profili uzyskać można okiennice współpłaszczyznowe wewnętrzne i zewnętrzne. Poprzeczki dostępne są w dwóch wymiarach, 80 mm i 130 mm. Aby podołać lokalnym wymogom zostały zrealizowane, na wzór systemu podstawowego, wyjątkowe wersje. Można wykonać okiennicę Centro Storico z żaluzjami stałymi, łamanymi o wymiarach 90 mm, idealna do budynków restrukturyzowanych, gdzie ważne jest zachowanie oryginalności. Okiennica wykonana z ramą obwodową o głębokości 59 mm, tworzy szlachetną i niezmienną w czasie linię. Poprzeczki dostępne są w dwóch wymiarach, 80 mm i 130 mm.

Zdjęcie okiennice przesuwane

Okiennice przesuwne


Możemy zamontować okiennice przesuwne, jedno lub dwu skrzydłowe zarówno z żaluzjami stałymi jak i ruchomymi. Ruch zapewniony jest przez przesuwny wózek w prowadnicy, na którym zostają zawieszone skrzydła. Prowadnice pod wózki mogą być przymocowane do belki, bądź mogą zwisać na zewnątrz ściany. Dolna część skrzydła prowadzona jest przez trzpień przymocowany do podłogi, którego podstawa przesuwa się po dolnej części ramy. Lub przez prostą prowadnicę na podłodze, z wyrównającymi akcesoriami. Poprzeczki w wersji z żaluzjami stałymi dostępne są w dwóch różnych wymiarach, 80 mm i 130 mm.

Zdjęcie okiennice składane

Okiennice składane


System ten pozwala na zrealizowanie okiennic harmonijkowych. Zawiszone na specjalnych wózkach, wzdłuż górnej prowadnicy skrzydła i ślizgacze w prowadnicy dolnej. Połączenie skrzydeł za pomocą zawiasów, zapewia ich łatwy przesuw oraz zaoszczędzenie miejsca przy ich złożeniu. Możliwe jest również umieszczenie obniżonego progu, dającego większy komfort. System wykorzystuje specjalne akcesoria, które zapewniają pewność produktu oraz łatwość jego montażu. Odporność na przepuszczanie wiatru i wody gwarantowana jest przez zewnętrzną uszczelkę oraz przez podwójną uszczelkę centralną z EPDM.

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z namiFHU Alkazar ul. Bobrowa 69

99-420 Łyszkowice, Polska NIP 726-00-18-934

+48 509 035 975

+48 508 273 154